Čtenářský klub - Kniha měsíce se slevou
Kniha: Jak se stát ještě lepším manažerem (Michael Armstrong)

374 Kč

Při nákupu nad 999 Kč
poštovné zdarma

Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Nelze měnit velikost písma, formát je proto vhodný spíše pro větší obrazovky.

Více informací v našich návodech

Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Více informací v našich návodech

Přečtete na:

Nepřečtete na:

Jak číst e-knihy zabezpečené přes Adobe DRM?
Kniha: Jak se stát ještě lepším manažerem (Michael Armstrong)
Kniha: Jak se stát ještě lepším manažerem (Michael Armstrong)

Jak se stát ještě lepším manažerem

Kompletní soupis osvědčených technik a nezbytných dovedností

Požadavky kladené na manažery v dnešním bouřlivém, nejistém a náročném světě bez ustání rostou. Dokonce i ten nejzkušenější manažer musí držet krok s vývojovými trendy a... Číst víc

5,0 4 hodnocení
Nakladatel
Ekopress, 2006
Počet stran
308

Požadavky kladené na manažery v dnešním bouřlivém, nejistém a náročném světě bez ustání rostou. Dokonce i ten nejzkušenější manažer musí držet krok s vývojovými trendy a pravidelně si oprašovat základní dovednosti... Číst víc

  • Brožovaná vazba
  • Čeština

374 Kč

U dodavatele 1 ks
Posíláme do 4 – 6 dnů
Tuto knihu momentálně nemáme na skladě, ale většinou vám ji dokážeme sehnat a odeslat do 4 – 6 dnů. A pokusíme se to zvládnout i o něco rychleji!
Sledovať dostupnosť
Další knižní vydání
  • Kniha: Jak se stát ještě lepším manažerem (Michael Armstrong)
    Brožovaná vazba
    Čeština, 2006
    Vyprodané
    Mrzí nás to, všechny kusy tohoto titulu se už bohužel prodaly a nemáme ho na skladě my ani distributor :( Teoreticky ale můžete mít štěstí v některých jiných obchodech, které ještě neprodaly poslední kusy.

Potřebujete poradit knihu?

Zeptejte se online knihkupce!

Proč nakupovat knihy na Martinus.cz?

  • Magazín Knihy roku ke každému nákupu
  • Knihomolská záložka ke každému nákupu
  • Více než 9 000 výdejních míst

Naši skřítci doporučují

V oblacích - Hannah Grace
Kniha: Jak se stát ještě lepším manažerem (Michael Armstrong)
374 Kč

Více o knize

Požadavky kladené na manažery v dnešním bouřlivém, nejistém a náročném světě bez ustání rostou. Dokonce i ten nejzkušenější manažer musí držet krok s vývojovými trendy a pravidelně si oprašovat základní dovednosti.

Nové akualizované a revidované vydání tohoto nejprodávanějšího praktického průvodce manažera pokrývá jasným a zasvěceným způsobem 50 klíčových stránek managementu. Zabývá se mimo jiné i nedávno rozvinutými přístupy k vedení a přináší nové náhledy na přemýšlení o dobře známých aspektech manažerské práce.

Žádná kniha nedokáže říct manažerům, co dělat v určité situaci, avšak tento praktický a zřetelný průvodce úspěšného vedení, psaný na základě více než 30 let zkušeností, vám poskytne pravidla, jejichž využitím získáte nezbytné manažerské znalosti a dovednosti.

Témata jednotlivých kapitol pojednávají například o způsobech, jak: odhadnout různé typy lidí, posoudit své vlastní výkony, mít autoritu, umět se rozhodovat, rozvíjet svou emocionální inteligenci, jednat s nepříjemnými lidmi, si počínat při pohovoru, dosáhnout pracovního závazku, zvládat stres, pracovat v týmu a určovat priority.

Kniha tedy zahrnuje široké spektrum dovedností a přístupů používaných úspěšnými manažery – vše, čemu potřebují rozumět a být schopni dělat, aby byli v své pozici kvalifikovanými lidmi. Je neocenitelnou příručkou pro současné ctižádostivé manažery a bude užitečná jak pro vzdělávání řídících pracovníků podnikatelské sféry, ale rovněž i pracovníkům na různých úrovních státní správy.
Naše katalogové číslo
26542
Originální název
How to be an even better manager
Počet stran
308
Vazba
brožovaná vazba
Rozměr
150×230 mm
Hmotnost
451 g
ISBN
8086929000
Rok vydání
2006
Jazyk
čeština
Původ
zahraniční, Spojené království
Nakladatel
Ekopress
Kategorizace

Našli jste nepřesnosti? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu nebo škodlivý obsah

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Hodnocení

5,0 / 5
4
0
0
0
0

Jak se líbila kniha vám?

Být odvážný neznamená to, že se nebojíte. Být odvážný znamená, že se bojíte, opravdu se bojíte, a stejně uděláte to, co je správné.
Kniha: Koralina (Neil Gaiman)
Koralina
  • Neil Gaiman